Hakkımızda

Merhaba!

Eğer bu sayfaya kadar geldiysen, muhtemelen blog içerisindeki harika içeriklere ilgi duyuyorsun demektir. Okumaya devam edersen, kısa sürede bizi çok iyi tanıyacaksındır.

BLOG İSMİ       

Blog ismi hakkında bir süre düşündükten sonra, sonuçta bize en uygun isim olarak bu geldi: Eğlence Cebinde! Aslında blogumuzun adı kendini açıklıyor diyebiliriz. Tüm eğlenceli içeriklere erişiminizi kolaylaştırmak bizim görevimiz!

DÜNYA’YI KEŞFETMEK

Şu an birçok ülkede bloglar sunuyoruz. Amacımız en kısa zamanda bu sayıyı arttırmak.

TANITIM

Bloğumuz içerisinde bulunduğunuz zaman veya Google içerisindeki bir ilan ile bloğumuza geldiğiniz zaman, sizlere yüksek kullanıcı deneyimi yaşatmak için tanıtımlarımıza dikkat ediyor sizi kesinlikle rahatsız etmemeye çalışıyoruz, fakat diğer yandan sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edebilmemiz ve kendimizi geliştirebilmemiz için finansal açıdan bir gelir kaynağına ihtiyacımız var. Bu yüzden çok yakında yeni formatta Facebook tanıtımlarıyla karşınızda olacağız (bekleme listesindeyiz) ve yeni reklamverenlerin bizlere ulaşabilmesine imkan sağlayacağız. Eğer sizde bizi bekliyorsanız, şöyle diyebiliriz ki yakında geliyoruz!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir